Apartament 1+1 me qera, prane RTSH.

Liceu, Radio Televizioni Shqiptar, Rruga e Elbasanit, Stadiumi Air Albania, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Apartament 1+1 me qera, prane RTSH.

Liceu, Radio Televizioni Shqiptar, Rruga e Elbasanit, Stadiumi Air Albania, Tiranë

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Dhoma
  • 1
  • Tualet
  • 70
  • Sipërfaqe ㎡
  • P38816
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qera apartament 1+1 prane Ambasador 1.

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 70 m2, dhe ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri.

Apartamenti eshte i organizuar ne dhome ndenje dhe ambient gatimi, 1 dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

I investur me nje mobilim modern i cili te krijon te gjitha facilitetet per nje jetese sa me komode.

Apartamenti lirohet ne fund te Janarit.

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Elira Dokle
  • Elira Dokle