SUPER APARTAMENT 2+1 LUKSOZ TEK KODRA E DIELLIT

 • €189,000
Kodra e Diellit, Komuna e Parisit, Kopshti Botanik/Zoologjik, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

SUPER APARTAMENT 2+1 LUKSOZ TEK KODRA E DIELLIT

Kodra e Diellit, Komuna e Parisit, Kopshti Botanik/Zoologjik, Tiranë
 • €189,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 110
 • Sipërfaqe ㎡
 • 1
 • Garazh
 • P36658
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 2+1 me siperfaqe 110 m2 te Kodra e Diellit.

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje, 2 dhoma gjumi, korridor shperndares , 1 tualet dhe nje verande.

Apartamenti eshte  luksoz i investuar ne detaje.

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me 2 ashensor, shkalle te mirembajtura dhe sigurisht me administrim perfekt.

Mundesi blerje te nje parkimi me cmim ekstra.

Me dokumentacion te rregullt pronesie.

Per me shume na kontaktoni .

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva