TOKE NE SHITJE

  • €62,000
Golem, Durrës, Kavaje
Për Shitje Tërhequr

TOKE NE SHITJE

Golem, Durrës, Kavaje
  • €62,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 6200
  • Sipërfaqe ㎡
  • P30834
  • ID Prones

Përshkrim

~Toke ne shitje  me nje siperfaqe prej 6200 m2  ne Spille  .

~Ndodhet ne 1.2 km  nga Rruga Kryesore .

~Lejohet ndertimi dhe eshte zone qe e gjitha ka pamje nga deti  .

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
  • Pëllumb Bisheva