APARTAMENT 1+1 NE SHITJE, GOLDEN PARK 3.

 • €59,840
Rruga e Kavajës, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE, GOLDEN PARK 3.

Rruga e Kavajës, Tiranë
 • €59,840

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 68
 • Sipërfaqe ㎡
 • P31136
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 1+1 ne shitje, Golden Park 3.

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim dhe ka siperfaqe 68 m2.

Aktualisht ne faze ndertimi.

Orientim Jug- Lindje.

Cmimi eshte 880 euro/m2.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo