SUPER APARTAMENT 1+1 NE SHITJE TEK ARLIS , FARMACIA 10

 • €88,000
Medreseja, Rruga e Dibrës, Spitali QSUT(Nënë Tereza), Tiranë
Për Shitje Tërhequr

SUPER APARTAMENT 1+1 NE SHITJE TEK ARLIS , FARMACIA 10

Medreseja, Rruga e Dibrës, Spitali QSUT(Nënë Tereza), Tiranë
 • €88,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 74
 • Sipërfaqe ㎡
 • P36261
 • ID Prones

Përshkrim

Super apartament 1+1 plot drite dhe me siperfaqe 74m2 tek Arlis , Farmacia 10 .

Apartamenti ka hapsira te bollshme organizim perfekt dhe orientim Jug .

Ndertim shume cilesor i vitit 2022 .

Ne Rruge Kryesore ngjitur me shkolla , spitale , markete , sheshe  kreative etj

Me hipoteke dhe dokumentacion te rregullt hipotekor .

NXITONI

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva