APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, ALI DEMI.

 • €105,000
Ali Demi, Tiranë
Tërhequr

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, ALI DEMI.

Ali Demi, Tiranë
 • €105,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 78
 • Sipërfaqe ㎡
 • P42329
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 2+1, ne Ali Dem, prane shkolles ”Kushtrimi i Lirise”.

Apartamenti ka siperfaqe 78 m2 dhe ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues.

Organizohet ne korridor shperndares, dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Cmimi eshte 105000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo