Shitet Zyre prane Ish Bllokut

  • €420,000
Ish Blloku, Tiranë
Për Shitje

Shitet Zyre prane Ish Bllokut

Ish Blloku, Tiranë
  • €420,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 226
  • Sipërfaqe ㎡
  • P37511
  • ID Prones

Përshkrim

Shitet  Zyre ne zemer te Ish Bllokut , nje nga zonat me te mira  dhe te preferuara te Kryeqytetit.

Ambjenti ka siperfaqe 226m2 dhe ndodhet ne nje pallat pa ashensor .

Cmimi i shitjes 420000Euro

Per informacione te detajuara jeni te lutur te na kontaktoni!

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo