Shitet Vile Luksoze ne Rezidencen Secret Garden prane TEG!

  • €835,000
TEG -Qendra Tregtare, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet Vile Luksoze ne Rezidencen Secret Garden prane TEG!

TEG -Qendra Tregtare, Tiranë
  • €835,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 3
  • Tualete
  • 350
  • Sipërfaqe ㎡
  • P39191
  • ID Prones

Përshkrim

Shitet vile ne nje nga rezidencat unike “Secret Garden” prane TEG!

Rezidenca “Secret Garden” nje nga komplekset me te mira ofron te gjitha llojet e sherbimeve , infrastrukture moderne, gjelberim, mirembajtje dhe stil jetese elitare.

Vila eshte e organizuar ne 3 kate  me nje siperfaqe banimi 350 m2 plus verande 50 m2.

Kati perdhe eshte i organizuar ne sallon ndenje plus ambient gatimi plus tualet.

Kati i pare eshte i organizuar ne tre dhoma gjumi plus tre tualete.

Kati i dyte eshte i organizuar ne dhome gjumi, tualet plus verande.

Cmimi i shitjes 835.000€.

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare