Shitet Vile brenda Unazes

  • €400,000
Restorant Durrësi, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet Vile brenda Unazes

Restorant Durrësi, Tiranë
  • €400,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 350
  • Sipërfaqe ㎡
  • P23588
  • ID Prones

Përshkrim

Shitet Vila brenda Unazes se vogel te Tiranes. Vila eshte 3 kateshe dhe shume e investuar, 350 m2 dhe 100 m2 garazh i cili per vec parkimit te makines perdoret dhe per magazinim. Vila eshte e investuar me termo izolim 10 cm, e shtruar me parket, dritare plastike dopio xham.

Per nje vizite ne prone mos hezioni te kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
  • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
  • Property Invest