APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, FERIT XHAJKO.

 • €75,000
Restorant Durrësi, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, FERIT XHAJKO.

Restorant Durrësi, Tiranë
 • €75,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 70
 • Sipërfaqe ㎡
 • P37163
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 2+1 te rruga Ferit Xhajko, prane karburant Kastratit.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues.

Ka siperfaqe 70m2 me dy ballkone dhe 61 m2 pa ballkonet.

Orientim Veri dhe Jug.

Lartesi 3 m.

Cmimi eshte 75000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo