Apartament 1+1 per shitje tek Rruga e Kavajes

 • €60,000
Rruga e Kavajës, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Apartament 1+1 per shitje tek Rruga e Kavajes

Rruga e Kavajës, Tiranë
 • €60,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 40
 • Sipërfaqe ㎡
 • P39120
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 1+1 me siperfaqe 40m2 tek Rruga e Kavajes .

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje  , ambient gatimi , 1 dhome gjumi dhe ballkon.

Apartamenti jepet i mobiluar dhe  ndodhet ne katin e 5 dhe te fundit

Pallati eshte pallat ekzistues me hipoteke .

Per me shume me kontaktoni

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva