Super ndertese me qira, Shkozet Durres!

  • €15,200/muaj
Shkozet, Durrës
Për Qira Tërhequr

Super ndertese me qira, Shkozet Durres!

Shkozet, Durrës
  • €15,200/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 2169
  • Sipërfaqe ㎡
  • P31074
  • ID Prones

Përshkrim

Ndertese mulitfunksionale ne zonen Shkozet Durres jepet me qira.

Ndertesa eshte ne 4 kate, ku secili kat ka siperfaqe 723 m2 dhe siperfaqe totale 2169 m2.

Ndertesa eshte e sapo investuar dhe ofrohet me qira me cmimi 7 euro/ m2

 

Ju ftojme per nje vizite ne prone!

Prperty Invest Albania!

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
  • Ilda Merkaj