Shitet Toke ne zonen e Nartes

  • €84,000
Vlorë
Për Shitje

Shitet Toke ne zonen e Nartes

Vlorë
  • €84,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 900
  • Sipërfaqe ㎡
  • P37380
  • ID Prones

Përshkrim

Ne afersi te qytetit te  Vlores ne zonen e Nartes shesim toke are.

Toka ka siperfaqe 900m2 dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per informacione te detajuara jeni te lutur te na kontaktoni!

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Elira Dokle
  • Elira Dokle