Shitet super vile, Gjiri i Lalezit.

 • €450,000
Gjiri i Lalzit, Durrës
Për Shitje Tërhequr

Shitet super vile, Gjiri i Lalezit.

Gjiri i Lalzit, Durrës
 • €450,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 213
 • Sipërfaqe ㎡
 • 1
 • Garazh
 • P46574
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet super vile, Gjiri i Lalezit.

Vila disponon siperfaqe trualli 213 m2, siperfaqe ndertimi+ verande 130 m2 dhe  siperfaqe parkimi 13.7 m2.

Organizohet ne dy kate.

Kati 0 organizohet ne sallon ndenje, ambient gatimi, ambient ngrenie, tualet dhe verande.

Kati 1 organziohet ne tre dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Vila eshte e investuar dhe e mobiluar ne detaje.

Cmimi i shitjes 450.000 €.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest