Shiten apartamente me cmim kleringu Ali Demi!

Ali Demi, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shiten apartamente me cmim kleringu Ali Demi!

Ali Demi, Tiranë

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Dhoma
  • 93.8
  • Sipërfaqe ㎡
  • P36263
  • ID Prones

Përshkrim

Shesim  apartamente ne zonen e Ali Demit ne kompleksin rezidencial Mangalem me cmim kleringu .

3 Apartamente jane te tipologjise 2+1

Apartamenti i 1 ndodhet ne katin e 6 ka  siperfaqe totale 93.8m2 ,

Apartamenti i  2  ndodhet ne katin e 2 ka siperfaqe totale 91.3m2

Apartamenti i 3  ndodhet ne katin e 2  ka siperfaqe totale 119.2m2

1 Apartament i tipologjise 1+1  ndodhet ne katin e 3  dhe ka siperfaqe totale 70 m2

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
  • Ilda Merkaj