Shitet Apartament 1+1, ne Kompleksin Rezidencial Univers City.

 • €45,000
QTU, Tiranë
Tërhequr

Shitet Apartament 1+1, ne Kompleksin Rezidencial Univers City.

QTU, Tiranë
 • €45,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 60
 • Sipërfaqe ㎡
 • P41781
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet Apartament 1+1, ne Kompleksin Rezidencial Univers City.

Kompleksi eshte nje nga projektet qe po ndertohet se fundmi pas qendres tregtare Qtu.

Kompleksi ofron te gjitha llojet e sherbimeve per nje jetese te sigurte dhe te qete.

Apartamenti disponon siperfaqe tolate 59.4 m2, siperfaqe neto 52.9 dhe siperfaqe te perbashket 9.24 m2.

Organizohet ne dhome ndenje, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Ndodhet ne katin e 7 te objektit.

Cmimi i shitjes 750€/m2.

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest