Shitet Dublex Lakeside Residence, Farke!

Shitet Dublex Lakeside Residence, Farke!

Për Shitje

226,000€

  • 9ece7f2d-a2d4-4ab0-a02b-eb92cd74e62b
  • 49642ccb-d47e-4f61-a370-e3eb497e78d1
  • 58865d99-e399-4b49-bc70-a55d5981ad11

ID E PRONËS :

 PropertyInvest-30782

Dhoma
3
Tualete
2
Sip. jashtme
250

Përshkrimi

Shitet super Dublex 3+1 ne Residencen Lakeside, Farke.

Residenca ndodhet me pamje nga liqeni i Farkes mes gjerberimit dhe ajrit te paster.

Eshte e projektuar me arkitekture me arkitekture moderne me drite natyrale dhe orientim fanatastik.

Dublexi diponon siperfaqe neto 138.2, siperfaqe te perbashket 16.6 m2 dhe parcele 95 m2.

Organizohet ne  ambient ndenje, ambient gatimi, tre dhoma gjumi, tre tualete dhe verande.

Shitet me cmim kleringu 226,220 €.

Ambjente të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *