Shitet super vile ne rezidencen Valamar, Gjiri i Lalzit!

 • €600,000
Gjiri i Lalzit, Durrës
Për Shitje Tërhequr

Shitet super vile ne rezidencen Valamar, Gjiri i Lalzit!

Gjiri i Lalzit, Durrës
 • €600,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 140
 • Sipërfaqe ㎡
 • 2
 • Garazhe
 • 410
 • Sipërfaqe ㎡
 • P45163
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet super vile e bashkangjitur ne Rezidencen Valamar ne Hamalaj, Gjiri i Lalzit!

Rezidenca eshte nje nga projektet e fundit qe eshte ndertuar ne Gjirin e Lalzit me shumellojshme vilash dhe apartamentesh.

Vila disponon siperfaqe parcele 410 m2 dhe siperfaqe ndertimi 140 m2.

Vila eshte e organizuar ne dy kate.

Shitet e mobiluar me investim modern dhe shume te mire.

Vila disponon dhe dy poste parkimi.

Cmimii shitjes 600.000 €.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest