APARTAMENT 2+1+2 ME QERA, SHESHI WILSON.

 • €600/muaj
Ish Blloku, Tiranë
Për Qira Tërhequr

APARTAMENT 2+1+2 ME QERA, SHESHI WILSON.

Ish Blloku, Tiranë
 • €600/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 112
 • Sipërfaqe ㎡
 • P40555
 • ID Prones

Përshkrim

Japim apartament 2+1+2 me qera, tek sheshi Wilson, pas postes nr 8.

Apartamenti ka siperfaqe 112 m2 dhe ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri.

Organizohet ne korridor, dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.

Cmimi eshte 600 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo