SHITET SUPER APARTAMENT TE ETC!

  • €500,000
Radio Televizioni Shqiptar, Rruga e Elbasanit, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

SHITET SUPER APARTAMENT TE ETC!

Radio Televizioni Shqiptar, Rruga e Elbasanit, Tiranë
  • €500,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 3
  • Dhoma
  • 2
  • Tualete
  • P23208
  • ID Prones

Përshkrim

Shitet super apartamenti te ETC.
Apartamenti ka nje siperfaqe 169 m2 ku perkatsisht nje sallon ndenje, ambienti i gatimit i vecuar ku te jep mundesin e krijimit te nje dhome tjeter, ka 2 koridore qe bejne te mundur shperndarjen ne ambiente, 2 tualete dhe 2 dhoma me hapsira te konsiderueshme.

Per nje vizite ne prone mos hezitoni te kontaktoni.
Property Invest Albania

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
  • Ilda Merkaj