Shitet Super apartament 1+1 ne Resortin Marina Bay, Vlore.

 • €205,000
Vlorë
Për Shitje Tërhequr

Shitet Super apartament 1+1 ne Resortin Marina Bay, Vlore.

Vlorë
 • €205,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 92
 • Sipërfaqe ㎡
 • P43724
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet super apartament 1+1+verande ne Resortin elitar Marina Bay, prane Ujit te Ftohte ne Vlore.

Apartamenti disponon siperfaqe totale 91.57 m2, siperfaqe ndertimi 64.31 m2 dhe siperfaqe verande 15.80 m2.

Apartamenti organizohet ne dhome ndenje, dhome gjumi , tualet dhe verande.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2 me pamje fantastike nga deti.

Apartamenti shitet i mobiluar.

Cmimi i shitjes 205.000 €.

Apartamenti disponon dhe post parkimi ne katin -1 ne vleren 20.000 €.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest