Shitet Super Apartament 1+1, Bllok!

  • €210,000
Ish Blloku, Myslym Shyri, Presidenca, Qendër, Sheshi Willson, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet Super Apartament 1+1, Bllok!

Ish Blloku, Myslym Shyri, Presidenca, Qendër, Sheshi Willson, Tiranë
  • €210,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Dhoma
  • 1
  • Tualet
  • 75
  • Sipërfaqe ㎡
  • P38550
  • ID Prones

Përshkrim

Shitet Super Apartament 1+1 ne  zemer te Bllokut , me pamje nga Vila e Enverit.

Apartamenti disponon siperfaqe  75 m2.

I organizuar ne nje dhome gjumi + dhome ndenje+ tualet.

Apartamenti ka arredim modern dhe shume komod.

Cmimi i shitjes 210000 euro.

 

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare