Shitet Penthouse, afer Kopshtit Botanik

 • €300,000
Kodra e Diellit, Komuna e Parisit, Kopshti Botanik/Zoologjik, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet Penthouse, afer Kopshtit Botanik

Kodra e Diellit, Komuna e Parisit, Kopshti Botanik/Zoologjik, Tiranë
 • €300,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 350 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P25159
 • ID Prones

Përshkrim

Ne shitje apartament ne formen e Penthouse ne rrugen Kodra e Diellit, me pamje te shkelqyer nga Kopshti Botanik.

Hyrja ka siperfaqe te brendshme prej 200m2 + 150 m2 verande. Eshte e strukturuar ne sallon ndenje/ambient gatimi, 2 dhome gjumi, 2 tuale, koridor shperndares. Pallati ku ndodhet apartamenti eshte  shume mire i adminstruar.

Ne cmim perfshin dhe 2 poste parkimi.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj