Shitet Apartament 1+1, Zogu i Zi!

  • €102,200
Zogu i Zi, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet Apartament 1+1, Zogu i Zi!

Zogu i Zi, Tiranë
  • €102,200

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Dhoma
  • 1
  • Tualet
  • 73
  • Sipërfaqe ㎡
  • P38154
  • ID Prones

Përshkrim

Shitet Apartament 1+1, Zogu i Zi!

Apartamenti disponon siperfaqe totale 73,1 m2.

Eshte i organizuar ne dhome ndenje+dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

 

Cmimi  1400€m2

 

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare