Shitet ose jepet me qira ambient biznesi ne qender te Kamzes!

 • €880,000/muaj
Kamëz, Tiranë
Për Qira Për Shitje Tërhequr

Shitet ose jepet me qira ambient biznesi ne qender te Kamzes!

Kamëz, Tiranë
 • €880,000/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 25
 • Dhoma
 • 11
 • Tualete
 • 1800
 • Sipërfaqe ㎡
 • P23626
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet dhe Jepet me Qira godine multifunksionale biznesi ne qender te Kamzes!

Godina aktualisht eshte shkolle dhe shitet se bashku me biznesin.

Shkolle Elitare prej shume vitesh ne treg operon ne sistemin 9-vjecar dhe gjimnazin
Truall 2700m2
Ndertese 1800m2 (4×450)
Parkim
2 oborre
Ngrohje centrale
Salle 300m2

Organizohet nga 25 klasa dhe 11 tualete
Nje mundesi e mire investimi ne biznes jo vetem per aktivite arsimi por edhe per aktivitete te tjera biznesi si Call Center, Fasoneri etj.

Disponon dokumentacion te rregult hipotekor.

Cmimi i qirase eshte 4500 Euro i diskutueshem.

Cmimi i shitjes po ashtu eshte i diskutueshem

Per nje vizite ne prone mos hezitoni te kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj