Jepet apartament 3+1+2 me qera ne Bllok

 • €500/muaj
Ish Blloku, Sheshi Willson, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet apartament 3+1+2 me qera ne Bllok

Ish Blloku, Sheshi Willson, Tiranë
 • €500/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 115 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P37111
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet apartament me qera 3+1+2 ne Bllok, prane Shkolles Edith Durham.
Apartamenti ka siperfaqe 115 m2.
Ndodhet ne katin e 4 banim ne pallat te ri me ashensor.
Organizohet ne sallon ndenje, ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone, korridor.
Apartamenti jepet pjeserisht i mobiluar, me nje nga dhomat e gjumit dhe me kbufe.
Cmimi eshte 500 euromuaj.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj