Shitet ose jepet me qera apartament 2+1, ne Qender

 • €370,000
 • €1,000/muaj
Tiranë
Për Qira Për Shitje Tërhequr

Shitet ose jepet me qera apartament 2+1, ne Qender

Tiranë
 • €370,000
 • €1,000/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 140
 • Sipërfaqe ㎡
 • 1
 • Garazh
 • P24768
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 2+1 ne nje pallatet me te mire ne Qender. Apartamenti ka siperfaqe totale prej 140m2 dhe eshte i strukturuar nga 2 dhoma gjumi + sallon ndenje + korridor + 2 tualete + ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te nje pallati me dy ashensore dhe shume mire te administruar. Hyrja ka orientim Perendim-Jug.  Nje garazhd te perfshire ne cmim.

Per shitje cmimi: 370000Euro
Per qera: 1000 Euro Neto

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj