Shitet garsoniere e investuar tek Rruga e Barrikadave.

 • €92,000
Ish Stacioni i Trenit, Rruga e Barrikadave, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet garsoniere e investuar tek Rruga e Barrikadave.

Ish Stacioni i Trenit, Rruga e Barrikadave, Tiranë
 • €92,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 49
 • Sipërfaqe ㎡
 • P39823
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet garsoniere me siperfaqe 49m2 tek Rruga e Barrikadave.

Apartamenti organizohet ne nje dhome te madhe ndenje , ambient gatimi dhe 1 tualet.

Ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri me 2 ashensore.

Hyrja ka organizim dhe pamje fantastike.

Ne proces hipotekimi

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva