APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, ASTIR.

 • €70,000
Astir, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, ASTIR.

Astir, Tiranë
 • €70,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 75
 • Sipërfaqe ㎡
 • P40236
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 2+1 ne shitje ne Astir, pas Nela 5, rruga Loni Ligori.

Apartamenti ka siperfaqe 75 m2 dhe ndodhet ne katin e 6 jo te fundit te nje pallati te ri.

Organizohet ne korridor shperndares, dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone dhe nje tualet.

Cmimi eshte 70000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo