APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, SHKOLLA BAJRAM CURRI.

 • €88,000
Spitali QSUT(Nënë Tereza), Tiranë
Për Shitje Tërhequr

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, SHKOLLA BAJRAM CURRI.

Spitali QSUT(Nënë Tereza), Tiranë
 • €88,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 72
 • Sipërfaqe ㎡
 • P45391
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 2+1 prane shkolles Bajram Curri.

Apartamenti ka siperfaqe 72 m2 dhe ndodhet ne katin e 1 banim te nje pallati ekzistues.

Organizohet ne korridor shperndares, dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Cmimi eshte 88000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo