Shitet Dyqan tek Fabrika e Miellit

  • €35,000
Astir, Unaza e Re, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet Dyqan tek Fabrika e Miellit

Astir, Unaza e Re, Tiranë
  • €35,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Tualet
  • 40 m2
  • Sipërfaqe ㎡
  • P32887
  • ID Prones

Përshkrim

Shitet Dyqan tek Fabrika e Miellit, tek ish Hotel Rolandi, Kompleksi Arlis.
Dyqani eshte ne forme duplex, me siperfaqe 40 m2., kati 0 me siperfaqe 28 m2, dhe pjesa lart 12 m2.
Eshte i pajisur me sistem ndricimi LED, me instalim kamerash (4 cope) dhe internet.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
  • Ilda Merkaj