Shitet Apartament i Investuar 2+1+2+2 Poste Parkimi ne Selite

Selitë, Tiranë
Tërhequr

Shitet Apartament i Investuar 2+1+2+2 Poste Parkimi ne Selite

Selitë, Tiranë

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Dhoma
  • 2
  • Tualete
  • 130 m2
  • Sipërfaqe ㎡
  • P35730
  • ID Prones

Përshkrim

Shitet Apartament i Investuar 2+1+2+2 Poste Parkimi ne Selite.
Apartamenti ka siperfaqe 130 m2.
Ndodhet ne katin e 2 banim ne ndertim te vitit 2021.
Organizohet  ne sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon dhe 2 poste parkimi.
Orientim Jug-Perendim.
Apartamenti shitet i mobiluar.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
  • Ilda Merkaj