Shitet Apartament i Investuar 2+1+2+2 Poste Parkimi ne Selite

Shitet Apartament i Investuar 2+1+2+2 Poste Parkimi ne Selite

Tërhequr

  • d2125567-6390-4887-9dcb-ad1b0390dfc2
  • 6621be9c-1ac9-48d9-a46f-5b4ccea85398
  • 668326c0-769e-4a3e-9ed5-b4091556143e
  • 83525a58-49e4-4216-968c-e06b3072e035
  • 34e42065-ec1c-4c92-a1b6-6459631f53c0
  • 42115ce7-e3e0-4e9e-81d4-8f19f0bb4828
  • 280b8979-b466-4613-b324-95ca4950dad3

ID E PRONËS :

 PropertyInvest-24177

Dhoma
2
Tualete
2
Sip. jashtme
130 m2
Kati i baneses
3

Përshkrimi

Shitet Apartament i Investuar 2+1+2+2 Poste Parkimi ne Selite.
Apartamenti ka siperfaqe 130 m2.
Ndodhet ne katin e 2 banim ne ndertim te vitit 2021.
Organizohet  ne sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon dhe 2 poste parkimi.
Orientim Jug-Perendim.
Apartamenti shitet i mobiluar.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Agjent Bajana Merko

Ambjente të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *