Apartament 2+1 ne Don Bosko , Viva Market

 • €90,000
Tërhequr

Apartament 2+1 ne Don Bosko , Viva Market

 • €90,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 84
 • Sipërfaqe ㎡
 • P35642
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 2+1 me siperfaqe 84m2 ne Don Bosko .

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje , ambient gatimi , 2 dhoma gjumi , 1 tualet , korridor shperndares dhe nje ballkon .

Apartamenti shitet i mobiluar si ne foto .

Orientim Jug-Perendim , pallat i Vitit 2014 me ashensor .

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor .

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva