Apartament 1+1 ne shitje tek Komuna e Parisit

 • €85,000
Komuna e Parisit, Tiranë
Tërhequr

Apartament 1+1 ne shitje tek Komuna e Parisit

Komuna e Parisit, Tiranë
 • €85,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 59
 • Sipërfaqe ㎡
 • P35383
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 1+1 me siperfaqe 59m2 tek Komuna e Parisit .

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje plus kuzhine , 1 dhome gjumi , 1 tualet dhe nje ballkon .

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim te nje pallati te ri me hipoteke .

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor .

Ideal per banim dhe per investim per vleren e larte te cilen e ka edhe zona  .

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva