Ambient me qira tek Shallvaret .

  • €1,500/muaj
Myslym Shyri, Shallvaret, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Ambient me qira tek Shallvaret .

Myslym Shyri, Shallvaret, Tiranë
  • €1,500/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 135
  • Sipërfaqe ㎡
  • P30990
  • ID Prones

Përshkrim

~Ambient me qira qe ka  siperfaqe 135m2 tek Shallvaret .

~Ambienti ndodhet perballe Kompleksit Taiwan me pak se 2 minuta nga qendra ne nje nder zonat me facilitetet me te aksesueshme te mundshme .

~Buze rruges kryesore dhe me shume mundesi te ndryshme shfrytezimi .

~Cmimi i diskutueshem .

~ Na kontaktoni .

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
  • Pëllumb Bisheva