Shitet apartament i investuar 1+1 ne Astir

 • €78,000
Astir, Unaza e Re, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament i investuar 1+1 ne Astir

Astir, Unaza e Re, Tiranë
 • €78,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 85 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P38808
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament i investuar 1+1 ne Astir.
Apartamenti ka siperfaqe 85 m2.
Ndodhet ne katin e 3 banim ne ndertim te vitit 2010.
Totalisht i investuar dhe shitet i mobiluar, i pabanuar me pare.
Organizohet ne sallon ndenje, ambient gatimi, dhome gjumi, tualet, ballkon i bollshem.
Orientim fantastik Jug-Perendim.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj