Shitet Apartament 3+1 Spring Residence, Prane Ish Uet

 • €308,000
Vasil Shanto, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet Apartament 3+1 Spring Residence, Prane Ish Uet

Vasil Shanto, Tiranë
 • €308,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 150
 • Sipërfaqe ㎡
 • P43781
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 3+1 Spring Residence, prane ish Uet.

Rezidenca po ndertohet se fundmi me shumellojshmeri apartamentesh me hapesira te gjelberta te implementuara si pjese e apartamentit.

Apartamenti disponon siperfaqe totale 150 m2, siperfaqe neto 128 m2 dhe siperfaqe te perbashket 22 m2.

Organizohet ne dhome ndenje, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.

Ndodhet ne katin e 6 te objektit.

Cmimi i shitjes 2050 €/m2.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest