APARTAMENT 1+1 NE SHITJE, RRUGA E ELBASANIT.

 • €138,000
Rruga e Elbasanit, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE, RRUGA E ELBASANIT.

Rruga e Elbasanit, Tiranë
 • €138,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 62
 • Sipërfaqe ㎡
 • P42026
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 1+1, tek rruga e Elbasanit, pas gjimnazit te gjuheve te huaja.

Apartamenti ka siperfaqe 62 m2 bruto dhe 55.5 m2 neto.

Ndodhet ne katin e 3 banim te nje pallati te ri me ashensor, orientim Jug.

Cmimi eshte 138000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo