Shitet apartament 3+1 ne Bllok

 • €290,000
Ish Blloku, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 3+1 ne Bllok

Ish Blloku, Tiranë
 • €290,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 150 m3
 • Sipërfaqe ㎡
 • P24497
 • ID Prones

Përshkrim

Ne shitje apartament ne zemer te Bllokut. Apartamenti ndodhet ne nje nga pallatet me te mira te zones dhe shume cilesor.

Apartamenti ka siperfaqe totale 150 m2 dhe ka punime shume cilesore. Hyrja eshte e strukturuar nga 3 dhoma gjumi + dhome ndenje e madhe + 2 ballkone + 2 tualete. Orientimi i apartamentit krijon mundesine e furnizimit me drite natyrale gjate gjithe dites. Ndodhet ne katin e 10 te pallatit(jo i fundit).

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj