Super Apartament 1+1 ne shitje Zogu i Zi!

  • €95,000
21 Dhjetori, Zogu i Zi, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Super Apartament 1+1 ne shitje Zogu i Zi!

21 Dhjetori, Zogu i Zi, Tiranë
  • €95,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Dhoma
  • 73.1
  • Sipërfaqe ㎡
  • P36139
  • ID Prones

Përshkrim

Shesim super apartament me cmim kleringu ne zonen e Zogut te Zi.

Apartamenti organizohet ne 1+1 , ka siperfaqe totale 73.1m2 nga te cilat 61.6 m2 eshte siperfaqe neto e apartamentit dhe 11.5m2 eshte siperfaqja e perbashket.

Ndodhet ne katin e 11 te kompleksit .

Per informacione te detajuara ju ftojme te na kontaktoni!

Property Invest

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Elira Dokle
  • Elira Dokle