Shitet Apartament 3+1 Ish Stacioni I Trenit, Rruga Jordan Misja.

 • €173,000
Ish Stacioni i Trenit, Rruga Jordan Misja, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet Apartament 3+1 Ish Stacioni I Trenit, Rruga Jordan Misja.

Ish Stacioni i Trenit, Rruga Jordan Misja, Tiranë
 • €173,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 131
 • Sipërfaqe ㎡
 • P43789
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet Apartament 3+1 Ish Stacioni I Trenit, Rruga Jordan Misja.

Apartamenti disponon siperfaqe totale 130.8 m2, siperfaqe banimi 98.8 m2, siperfaqe te perbashket 16.7 m2 dhe siperfaqe verande 15.3 m2.

Organizohet ne dhome ndenje, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe verande.

Ndodhet ne katin e 7 te objektit.

Cmimi i shitjes 1400 €/m2.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest