APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, PRANE OXHAKUT.

 • €88,000
Oxhaku, Tiranë
Tërhequr

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, PRANE OXHAKUT.

Oxhaku, Tiranë
 • €88,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 67
 • Sipërfaqe ㎡
 • P42053
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 2+1 ne shitje, rruga Kongresi i Manastirit, pa shkuar tek Oxhaku.

Apartamenti ka siperfaqe 67m2 dhe ndodhet ne katin e dyte banim.

Organizohet ne korridor shperndares, dhome ndenje dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, tualet me dritare.

Cmimi eshte 88000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo