SHITET APARTAMENT 2+1+2+GARAZHD NE BLLOK.

 • €270,000
Ish Blloku, Tiranë
Tërhequr

SHITET APARTAMENT 2+1+2+GARAZHD NE BLLOK.

Ish Blloku, Tiranë
 • €270,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 125
 • Sipërfaqe ㎡
 • 1
 • Garazh
 • P34711
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 2+1+2+ Garazhd personal ne bllok, prane Xheko Imperial.

Apartamenti ka siperfaqe 125 m2 dhe ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri dhe te mireadministruar.

Organizohet ne dhome ndenje, kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon.

Ne cmim perfshihet dhe nje garazhd personal 30 m2.

Cmimi eshte 270000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo