Shitet apartament 2+1, Myslym Shyr!

 • €222,000
21 Dhjetori, Myslym Shyri, Rruga e Kavajës, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 2+1, Myslym Shyr!

21 Dhjetori, Myslym Shyri, Rruga e Kavajës, Tiranë
 • €222,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 160 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P28254
 • ID Prones

Përshkrim

Ne shitje super-apartament 2+1 ne Rrugen Islam Alla, ne zonen e Myslym Shyrit. Akses shume te mire me Rrugen Myslym Shyri dhe me Rrugen e Kavajes.

Apartamenti ka siperfaqe totale 160m2, ku 100m2 eshte siperfaqe e brendshme + 60m2 verande. Hyrja eshte e organizuar nga dy dhoma gjumi, sallon ndenje/ambient gatimi, tualet, verande. Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj