Shitet apartament 2+1+2 , Paskuqan.

 • €116,000
Kamëz
Për Shitje

Shitet apartament 2+1+2 , Paskuqan.

Kamëz
 • €116,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 105
 • Sipërfaqe ㎡
 • P46327
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 2+1+2 Golden Hands Sh.p.k Paskuqan.

Apartamenti disponon siperfaqe totale 105.04 m2, siperfaqe neto 91.06 m2 dhe siperfaqe te perbashket 13.98 m2.

Apartamenti organizohet ne dhome ndenje, dy dhoma gjumi, dy tualte dhe ballkon.

Ndodhet ne katin e 4 te objektit.

Cmimi i shitjes 1100 €/m2.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest