Shitet Apartament 2+1+2 Kompleksi Asl, Pediatria.

 • €142,000
Kompleksi Asl, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet Apartament 2+1+2 Kompleksi Asl, Pediatria.

Kompleksi Asl, Tiranë
 • €142,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 113
 • Sipërfaqe ㎡
 • P41098
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 2+1+2 me siperfaqe 112.9m2 tek Kompleksi Asl.

Apartamenti organizohet ne nje dhome te bollshme ndenje , 2 dhoma gjumi , 2 tualete dhe 2 ballkone.

Apartamenti ka orientim fantastik dhe ndodhet ne brendesi te nje kompleksi me administrim cilesi shume te mire jetese , hapsira te gjelbra dhe 2 kate parkimi nentoke.

Ndodhet ne katin e 5.

Prona disponon te gjithe dokumetacionin e rregullt hipotekor.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva