APARTAMENT 1+1 ME QERA, SHKOLLA E BALETIT.

 • €430/muaj
Shkolla e Baletit, Tiranë
Për Qira Tërhequr

APARTAMENT 1+1 ME QERA, SHKOLLA E BALETIT.

Shkolla e Baletit, Tiranë
 • €430/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 70
 • Sipërfaqe ㎡
 • P37521
 • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera apartament 1+1 tek shkolla e baletit.

Apartamenti ka siperfaqe 70m2 dhe ndodhet ne katin e 10 jo te fundit te nje pallati te ri.

Cmimi eshte 50000 leke.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo