Shitet Apartament 2+1, tek Rruga 5 Maji

 • €84,000
Medreseja, Tiranë
Tërhequr

Shitet Apartament 2+1, tek Rruga 5 Maji

Medreseja, Tiranë
 • €84,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 107 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P31043
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet Apartament tek Rruga 5 Maji, ngjitur me Concord Center.
Apartamenti ka siperfaqe 107 m2.
Organizohet ne 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi me vete, 2 ballkone, tualet. 2 kondicioner.
Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor.
Apartamenti eshte i investur dhe i mobiluar.
Orientimi Jug-Lindje.
Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj