Shitet apartament 2+1 tek Nela 6, Yzberisht.

 • €73,000
Yzberish, Tiranë
Tërhequr

Shitet apartament 2+1 tek Nela 6, Yzberisht.

Yzberish, Tiranë
 • €73,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 77
 • Sipërfaqe ㎡
 • P40038
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 77m2 tek Nela 6 ne Yzberisht

Apartamenti organizohet ne nje sallon , ambient gatimi , 2 dhoma gjumi , tualeti dhe ballkoni.

Apartamenti shitet i mobiluar si ne foto.

Ndodhet ne katin e 3 dhe ka orientim shume te mire dhe plot diell.

Apartamenti disponon te gjithe dokumentacionin e rregullt hipotekor

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva