Shitet apartament 2+1 tek Nela 6, Yzberisht.

Shitet apartament 2+1 tek Nela 6, Yzberisht.

Për Shitje , Sold ✔

73,000€

  • 1f995f81-293d-420b-8c73-e26772efa43f
  • b3282bc2-b588-4ac7-a66e-0c4fda4b6fd7
  • 2ecb59f1-67dd-430b-addb-d7403e11c7a8
  • 9c7feb89-c678-4178-b549-e0dbb5f23db4
  • 1675fdb7-d28e-4fbc-8a6f-aeb9e3129b4d

ID E PRONËS :

 PropertyInvest-30828

Dhoma
2
Tualete
1
Sip. jashtme
77
Viti i ndertimit
2013

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 77m2 tek Nela 6 ne Yzberisht

Apartamenti organizohet ne nje sallon , ambient gatimi , 2 dhoma gjumi , tualeti dhe ballkoni.

Apartamenti shitet i mobiluar si ne foto.

Ndodhet ne katin e 3 dhe ka orientim shume te mire dhe plot diell.

Apartamenti disponon te gjithe dokumentacionin e rregullt hipotekor

Agjent Pëllumb Bisheva

Ambjente të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *