APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, ASL.

 • €141,000
Kompleksi Asl, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, ASL.

Kompleksi Asl, Tiranë
 • €141,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 93
 • Sipërfaqe ㎡
 • P46725
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim super apartament 2+1+2 tek Asl, prane ish Venue.

Apartamenti ka siperfaqe 93 m2 dhe ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te sapoperfunduar.

Organizohet ne korridor, dhome ndenje dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.

Cmimi eshte 141000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo